Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

HOME

Zielonogórska 31, lok. 1.1 Szczecin

71 308 80...

71 308 80 37

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

home-estate.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Adrian Rogala
  • Jakub Wycisk
  • Małgorzata Struck
  • +117

O nas

HOME to unikalne połączenie technologii i doświadczenia doradców nieruchomościowych. Nasz Zespół aktywnie współtworzy polski rynek obrotu nieruchomościami od lat, ugruntowując dobre praktyki i wyznaczając najwyższe standardy.
Naszą misją jest uproszczenie procesu zakupu, sprzedaży i finansowania nieruchomości, a tym samym zwiększenie jego dostępności dla klienta końcowego. Wykorzystujemy do tego autorskie rozwiązania i praktyczną wiedzę.
Obecnie działamy w 12 miastach w Polsce:
Warszawa, Wrocław, Kraków, Szczecin, Rzeszów, Łódź, Katowice, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Dąbrowa Górnicza

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

645

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia HOME

Filtruj

980 000 zł173,40 m² 5 651,67 zł/m²

Monika Gawlik

Monika Gawlik

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:994 m²

Ten dom w Brennej to propozycja dla osób, które szukają miejsca do życia w spokojnym, uporządkowanym otoczeniu z dala od ruchu,...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kania

Kania,kujawsko-pomorskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

Małgorzata Struck

Małgorzata Struck

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:846 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej bardzo funkcjonalnym, dużym domem (110 m2 mieszkalnej powierzchni plus 60 m2 piwnicy) wraz...

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł79,20 m² 4 785,35 zł/m²

Jacek Malisz

Jacek Malisz

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu gotowe do zamieszkania duże mieszkanie w powierzchni niemalże 80 metrów kwadratowych. Mieszkanie składa się z salonu...

Szczegóły ogłoszenia

53,91 zł/m²231,88 m² 11 900 zł

Piotr Nowicki

Piotr Nowicki

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Polecam komfortowy lokal użytkowy składa się z ośmiu sal, sekretariatu, pomieszczenia socjalnego, gabinetu, toalety, schowka...

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł71,10 m² 9 423,35 zł/m²

Paula Ratajczyk

Paula Ratajczyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz dużego mieszkania blisko Wrocławia w dobrej cenie, a w dodatku lubisz ciszę i spokój, ale nie chcesz rezygnować...

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł80 m² 8 687,50 zł/m²

Ewa Mroczkowska-Ignasiak

Ewa Mroczkowska-Ignasiak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 099 m²

Zapraszam do zapoznania się ze szczególną ofertą sprzedaży niedużego domu o pow. ok. 80 m2 zlokalizowanego w Zielonczynie w gm. Sicienko,...

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł32,25 m² 22 449,61 zł/m²

Filip Zaliszewski

Filip Zaliszewski

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż z rynku wtórnego lokal na nowej inwestycji Cyrhla Apartamenty. Inwestycja oddana w listopadzie 2024. Od grudnia wystartował najem...

Szczegóły ogłoszenia

806 250 zł32,25 m² 25 000 zł/m²

Filip Zaliszewski

Filip Zaliszewski

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Zakopanem idealny jako drugi dom w górach + możliwość wynajmu Cena lokalu to cena netto. Vat wynosi 23%. Jest możliwość zwrotu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

Filip Zaliszewski

Filip Zaliszewski

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament z rynku pierwotnego w kameralnym kompleksie położonym w spokojnej, zielonej części Kościeliska, z widokiem na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

Filip Zaliszewski

Filip Zaliszewski

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

Filip Zaliszewski

Filip Zaliszewski

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł84 m² 7 607,14 zł/m²

Paweł Ziobro

Paweł Ziobro

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom 84 m Rzeszów, os. Budziwój 1. Atuty Cicha i spokojna okolica idealne miejsce do wychowywania dzieci, -Kameralne osiedle...

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

Adam Wojciechowski

Adam Wojciechowski

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis: funkcjonalne, duże 3 pokojowe mieszkanie - 55 m2 położone na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą z 2025 roku na oś. Projektant...

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48,70 m² 10 985,63 zł/m²

Patrycja Wilamowicz

Patrycja Wilamowicz

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych części miasta, przy ul. Popiełuszki. W pobliżu znajdują się liczne udogodnienia, takie...

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł60 m² 12 283,33 zł/m²

Patrycja Wilamowicz

Patrycja Wilamowicz

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty Dzielnica Parkowa 19m2 narożnego tarasu 3 osobne pokoje z 60,04 m miejsce w garażu podziemnym wysoki standard wykończenia komórka...

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł60,28 m² 10 783,01 zł/m²

Patrycja Wilamowicz

Patrycja Wilamowicz

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty 3 pokoje świetna lokalizacja 2 miejsca w garażu podziemnym ogrzewanie miejskie 2 piętro winda balkon Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł54 m² 10 555,56 zł/m²

Patrycja Wilamowicz

Patrycja Wilamowicz

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Wooden House przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27,50 m² 14 509,09 zł/m²

Patrycja Wilamowicz

Patrycja Wilamowicz

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Atuty nieruchomości: * świeżo wyremontowane * wnętrze w jasnych, ponadczasowych kolorach *maksymalna funkcjonalność układ pomieszczeń: - salon...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,80 m² 13 201,06 zł/m²

Magdalena Trojak

Magdalena Trojak

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości: oddzielna kuchnia rzadko spotykana przy tym metrażu ustawny i funkcjonalny rozkład loggia komórka lokatorska na tym samym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł47 m² 11 170,21 zł/m²

Magdalena Trojak

Magdalena Trojak

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w świetnej lokalizacji przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł46 m² 11 847,83 zł/m²

Barbara Bochno

Barbara Bochno

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy Politechnice Rzeszowskiej os. Dąbrowskiego Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

Barbara Bochno

Barbara Bochno

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z panoramicznym widokiem 72 m + balkon 20 m Rzeszów Cena: 1 000 000 zł Powierzchnia: 72 m Liczba pokoi: 3 Piętro:...

Szczegóły ogłoszenia

45,33 zł/m²75 m² 3 400 zł

Barbara Bochno

Barbara Bochno

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy - ul. Hetmańska, rzeszów | 75 m Do wynajęcia funkcjonalny i estetyczny lokal usługowy o powierzchni 75 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł66 m² 54,55 zł/m²

Barbara Bochno

Barbara Bochno

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 66 m | ul. Pułaskiego | Rzeszów Cena najmu: 3 600 zł + media Kaucja: 3 600 zł Na wynajem przestronne...

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł204 m² 6 857,84 zł/m²

Jakub Zaręba

Jakub Zaręba

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Pogorzelica - 1500m do zejścia na plażę. W promieni dwóch km dostępne są: - rezerwat przyrody...

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,03 m² 11 222,15 zł/m²

Jakub Zaręba

Jakub Zaręba

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina na Gumieńcach, przy ul. Rezedowej. To...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł125,05 m² 7 181,13 zł/m²

Jakub Zaręba

Jakub Zaręba

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokal mieszkalny | 125,38 m | 2 lokale | od 899 000 zł Kameralna inwestycja obejmująca wyłącznie 2 lokale mieszkalne w budynku jednorodzinnym...

Szczegóły ogłoszenia